Search: sir
100 results
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- SIRANA MILKA SIR SKRIPAVAC 400 G MILKAlowest at NTL €6.19€15.47/kg
- PAŠKA SIRANA SIR PAPRENJ.200 g PAŠKAlowest at Kaufland €1.79€8.95/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI KRAVLJI MR TRUFFLE 200glowest at Ribola promotion €5.75€28.75/kg
- PASKA SIRANA SIR PRIMORAC KOLUT PASKA SIRANAlowest at Ribola €20.79€20.79/kg
- PAŠKA SIRANA SIR POLUTV PARENJAK 200 g PAŠKA SIRlowest at Ribola €4.79€23.95/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 250 g ČAŠAlowest at Tommy promotion €1.49€5.96/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI PRIMORAC 200 g PAŠKA SIRlowest at Studenac €4.95€24.75/kg
- Sirana Gligora SIR S MASLINAMA GLIGORA 125 glowest at Spar €3.99€31.92/kg
- VINDIJA-VINDIJA SIREVI SIR SVJEZI 18% RINFUZO VINDIJAlowest at Plodine €4.40
- MLINAR ŠTRUDEL SIR 135 g MLINARlowest at Djelo Vodice €1.15€8.52/kg
- PAŠKA SIRANA SIR POLUTV TRAPIST VAC PAŠKA SIRANAlowest at Plodine €21.99
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI DALMATINAC VAC PAŠKA SIRANlowest at Plodine €25.99
- PASKA SIRANA SIR PRAMENKO KOLUT PASKA SIRANAlowest at Ribola €28.99€28.99/kg
- DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 1000 g KANTICAlowest at KTC €3.79€3.79/kg
- PAŠKA SIRANA SIR SVJEŽI SKUTA 300g PAŠKAlowest at Konzum €4.49€14.97/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI MEDITERANO VAC PAŠKA SIRANlowest at Plodine €24.49
- PAŠKA SIRANA SIR PAŠKI 1/4 PAŠKA SIRANAlowest at Plodine €57.99
- PASKA SIRANA SIR PRIMORAC 1/4 PASKA SIRANAlowest at Plodine €21.99
- TRADICIJSKI SIREVI SIR MEDIMURSKI KUHANI 500 G TRADICIJSKI SIREVIlowest at KTC €5.69€11.38/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI PRAMENKO VAC PAŠKA SIRANAlowest at Plodine €29.99
How results are ordered
Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.