Search: sir

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. Sirana Gligora SIR S TARTUFIMA GLIGORA 125 glowest at Spar €6.29€50.32/kg
  2. SIRANA GLIGORA SIR KOLAN DIMLJENI 190 G SIRANA GLIGORAlowest at Jadranka promotion €4.89€25.74/kg
  3. SIRANA MIH SIR TVRDI PAŠKI 300g MIHlowest at Ribola €16.58€55.27/kg
  4. PASKA SIRANA SIR PAGUS 200 G PASKA SIRANAlowest at Studenac €4.79€23.95/kg
  5. DALMATINSKI SIREVI SIR ŠKRIPAVAC 250 g DALM.SIREVlowest at Ribola €4.64€18.56/kg
  6. VINDIJA-VINDIJA SIREVI SIR GOUDA BLOK CCA 2,5 KG VINDIJAlowest at Djelo Vodice €6.49
  7. SIRANA MIH SIR TVRDI DALMATINSKI 300g MIHlowest at Plodine €7.99€26.63/kg
  8. SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN 300g MIHlowest at Studenac €12.99€43.30/kg
  9. SIRANA MILKA SIR LICKI MIKS 600 G MILKAlowest at Plodine promotion €6.99€11.65/kg
  10. MLJEKARA LIV SIR TVRDI LIVANJSKI 180glowest at Kaufland €4.99€27.72/kg
  11. DALMATINSKI SIREVI SIR SVJ.SKUTA KRAVLJA 250 glowest at Ribola €2.78€11.12/kg
  12. PAŠKA SIRANA SIR TVRDI MEDITERANO 200 g PAŠKA SIRlowest at Studenac €4.89€24.45/kg
  13. Sirana Gligora SIR S CHILLIJEM GLIGORA 125 glowest at Spar €4.09€32.72/kg
  14. PASKA SIRANA SIR TRAPIST KOLUT PASKA SIRANAlowest at Ribola promotion €16.99€16.99/kg
  15. PASKA SIRANA SIR DALMATINAC KOLUT PASKA SIRANAlowest at Plodine €25.49
  16. PASKA SIRANA SIR PAGUS KOLUT CCA 2,4 KG PASKA SIRANAlowest at Spar promotion €18.99€18.99/kg
  17. VINDIJA-VINDIJA SIREVI SIR TRAPIST VARAZDINSKI CCA 1,5 KG VINDIJAlowest at Spar €12.39€12.39/kg
  18. PASKA SIRANA SIR MISTER TRUFFLE BOKUNIC 100 Glowest at Plodine promotion €3.59€35.90/kg
  19. DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 500 g PVClowest at Tommy €2.49€4.98/kg
  20. PASKA SIRANA SIR PASKI KOLUT PASKA SIRANAlowest at Ribola €56.49
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.