Search: mlijeko
100 results
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- MLIJ.ČOK.0,5L DUKATlowest at Ribola €1.46€2.92/l
- FRUTEK KAŠ FRUTEK LN VANIL 190glowest at Konzum promotion €1.29€6.79/kg
- FRUTEK KAŠ FRUTEK LN KAKAO 190glowest at Konzum promotion €1.29€6.79/kg
- ULTRA TORTELA MLIJE.240 g ULTRAlowest at Jadranka €1.46€6.08/kg
- VINCINNI TORTINA MLIJE.300 g LEVENTIĆlowest at KTC €2.25€7.50/kg
- ČOK.MLIJE.90 g BARON ULTRAlowest at Stridon €1.04€11.56/kg
- S-BUDGET KOKOSOVO MLIJE.S-BUDGET 400 mllowest at Spar €1.59€3.98/l
- MEDENJ.MLI.ČOK.400 g ULTRAlowest at Ribola €2.29€5.72/kg
- DOLCIANDO PRALINE ČOKOLADNE MLIJE/LJEŠ 200glowest at Eurospin €2.29€11.45/kg
- DOLCIANDO PRALINE ČOKOLADNE MLIJE/LJEŠ 200glowest at Eurospin €2.29€11.45/kg
- ROLAT MLI.150g TODAY MELI TEHNOLOGIJElowest at Ribola €1.29€8.60/kg
- MILKA MLI.ČOKO. 100g HAPPY EASTERlowest at Ribola €1.45€14.50/kg
- PRALINE BACI MLIJE.ČOKOL.154 glowest at Spar €5.99€38.90/kg
- DUKAT ČOK.MLI 0,2l ČAŠAlowest at Ribola €0.78€3.90/l
- LANDESSA MLIJE LANDESSA 230 ml ESPRESSOlowest at Boso €1.90€8.26/l
- MLIJ.TR.2,8% 6*1L VINDIJAlowest at Trgocentar €5.05€0.84/l
- MANNER NAPOLITANKE LJESNJAK-MLIJEKO MINIS 300 G MANNERlowest at Kaufland promotion €2.95€9.83/kg
- Manner NAPOL. MANNER MLIJ.ČOK.125 glowest at Kaufland promotion €1.09€8.72/kg
- ML.ČOK.0,2L BEZ LA VINDIJAlowest at Tommy €0.85€4.25/l
- ZAMJENA ZA MLIJ.U PRAHU 500 glowest at Spar €3.59€7.18/kg
How results are ordered
Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.