Search: kruh
100 results
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- MLINAR KRUH SUVITOL REZ PAK 500g MLINARlowest at Tommy €2.52€5.04/kg
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500G KLARAlowest at Trgocentar €1.66€3.32/kg
- TKZ KRUH PANJ 400G PAK TKZlowest at Spar €1.49€3.73/kg
- BABIĆ KRUH PEKA 500g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.85€3.70/kg
- MLINAR KRUH RIBARSKI 500g MLINARlowest at Djelo Vodice €2.19€4.38/kg
- BRIOŠ KRUH KALUP PAK 600g BRIOŠlowest at Studenac €1.69€2.82/kg
- MLINAR KRUH PRIMOŠT PAK 650g MLINARlowest at Konzum €1.99€3.06/kg
- PEKOM KRUH MIJEŠANI KUKUR 1200g PEKOMlowest at Plodine €1.99€1.66/kg
- BRIONKA KRUH GORICIJAN 600g PAK BRIONKAlowest at Plodine €2.11€3.52/kg
- Moj kruh Baguette bijeli kruhlowest at Lidl €0.79€3.04/kg
- Moj Kruh Baguette kruh SK1lowest at Lidl €1.39€5.35/kg
- BO Kruh s krumpirom, 400glowest at Lidl €1.15€2.88/kg
- MLINAR KRUH SKANDINAVSKI 700g MLINARlowest at Konzum €2.99€4.27/kg
- BABIĆ KRUH SPLITSKI 650g BABIĆlowest at Konzum €1.79€2.75/kg
- BABIĆ KRUH LOVAČKI 500g BABIĆlowest at Konzum €2.15€4.30/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI C PAK 700g TKZlowest at Konzum €1.26€1.80/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI C T-850 700g ZADARlowest at Konzum €1.13€1.61/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ 400g ZADARlowest at Spar €1.19€2.97/kg
- BABIĆ KRUH POLUBIJELI 700g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.45€2.07/kg
- BABIĆ KRUH SOVITAL 450G BABIĆlowest at Konzum €2.15€4.78/kg
How results are ordered
Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.