Search: jogurt

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI MIX Z BREGOV 150 g VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.45€3.00/kg
  2. VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI JAGODA ŠUMSKO VOĆE Z BREGOV 150 g VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.45€3.00/kg
  3. VINDIJA D.O.O. JOGURT ČVRSTI 3,2 % mm 180 g VINDIJAlowest at Boso €0.44€2.44/kg
  4. VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA NATUR 150 g VINDIJAlowest at Stridon €0.85€5.67/kg
  5. VINDIJA D.O.O. JOGURT ZBREGOV EUFORIJA VANILIJA MIX 150 g VINDIJAlowest at Ribola €0.58€3.87/kg
  6. VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA 900 g VINDIJAlowest at Kaufland promotion €3.19€3.54/kg
  7. VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA 150 g MIX VINDIJAlowest at Stridon €0.85€5.67/kg
  8. STANIĆ D.O.O. JOGURT JOGOBELLA CLASSIC MIX 150 g ZOTTlowest at Stanic €0.59€3.93/kg
  9. VINDIJA D.O.O. JOGURT 2,8 % mm 180 g VINDIJAlowest at Boso €0.44€2.44/kg
  10. VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS PROTEIN GRČKI TIP JOGURTA 150 g VINDIJAlowest at KTC €1.09€7.27/kg
  11. VINDIJA D.O.O. JOGURT VIŠNJA FORTIA 330 g TTOPlowest at Kaufland promotion €1.19€3.61/kg
  12. STANIĆ D.O.O. JOGURT PROTEIN VOĆNI 200g ZOTTlowest at Stanic promotion €0.79€3.95/kg
  13. KRI KRI SLAD GRČKI JOGURT VIŠNJA 500mllowest at Plodine €2.99€9.34/kg
  14. VINDIJA D.O.O. JOGURT ZERO FAT 500 g JAG/VAN PET Z BREGOVlowest at Tommy €1.45€2.90/kg
  15. VINDIJA D.O.O. JOGURT ZERO FAT 500 g BRE/BAN PET Z BREGOVlowest at Tommy €1.39€2.78/kg
  16. KRI KRI SLAD GRČKI JOGURT KARAMELA 500mllowest at Konzum €3.99€7.98/l
  17. KRI KRI SLAD GRČKI JOGURT 500mllowest at Konzum €3.99€7.98/l
  18. DUKAT B.AKTIV LGG JOGURT ACAI-ŠUMSKI MIX 330glowest at Dukat €1.19€3.61/kg
  19. DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT TEKUĆI 2,8% mm 1 kg PET DUKATlowest at Dukat €1.35€1.35/l
  20. DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT NATUR DUKATOS 150 g DUKATlowest at Stridon €0.68€4.53/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.