Search: sir

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. SIR CAPRODUR 200g VINDIJAlowest at Ribola €5.39€26.95/kg
  2. ABC NAMAZ SIR ABC 500 G BELJE ZVIJEZDAlowest at Kaufland €5.49€10.98/kg
  3. PAŠKI SIR SIR TVRDI DALMATINAC 200glowest at Jadranka promotion €5.59€27.95/kg
  4. TRADICIJSKI SIREVI SIR MEDIMURSKI KUHANI 500 G TRADICIJSKI SIREVIlowest at KTC €5.69€11.38/kg
  5. PAŠKA SIRANA SIR TVRDI KRAVLJI MR TRUFFLE 200glowest at Ribola promotion €5.75€28.75/kg
  6. TRADICIJSKI SIREVI SIR LECEVACKI 300 G TRADICIJSKI SIREVIlowest at Plodine €5.79€19.30/kg
  7. GLIGORA SIR TVRDI JADRANSKI 190 g GLIGORAlowest at Konzum €5.99€31.53/kg
  8. SIRANA GLIGORA SIR ZIGLJEN 190 G SIRANA GLIGORAlowest at Tommy €5.99€31.53/kg
  9. SIRANA MILKA SIR SKRIPAVAC 400 G MILKAlowest at NTL €6.19€15.47/kg
  10. SIRANA GLIGORA SIR DINARSKI 190 G SIRANA GLIGORAlowest at Tommy €6.29€33.11/kg
  11. Sirana Gligora SIR S TARTUFIMA GLIGORA 125 glowest at Spar €6.29€50.32/kg
  12. VINDIJA-VINDIJA SIREVI SIR GOUDA BLOK CCA 2,5 KG VINDIJAlowest at Djelo Vodice €6.49
  13. ŠPIN SIR TVRDI MIJEŠANI 230G ŠPINlowest at Djelo Vodice €6.69€29.09/kg
  14. PAŠKI SIR SIR TVRDI PRAMENKO 200 g PAŠKA SIRlowest at Studenac €6.89€34.45/kg
  15. SIRANA MILKA SIR LICKI MIKS 600 G MILKAlowest at Plodine promotion €6.99€11.65/kg
  16. PASKA SIRANA SIR PAGUS PREMIUM 300 G PASKA SIRANAlowest at Plodine €6.99€23.30/kg
  17. SIRANA MIH SIR TVRDI DALMATINSKI 300g MIHlowest at Plodine €7.99€26.63/kg
  18. DALMATINSKI SIREVI SIR KUHANI 500 g DOMAĆIlowest at Tommy €7.99€15.98/kg
  19. SIRANA GLIGORA SIR VELEBJAN 190 G SIRANA GLIGORAlowest at Plodine €8.49€44.68/kg
  20. Sirela SIR GOUDA SIRELA CCA 1kglowest at Spar €8.62€8.62/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.