Search: mlijeko

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. KRAŠ D.D. KEKS MOTO KAKAO MLIJEKO 192 glowest at Kaufland promotion €1.49€7.76/kg
  2. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO 2,8% mm 2 L S ČEPOM VINDIJAlowest at Tommy promotion €1.55€0.78/l
  3. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO BEZ LAKTOZE 2,8 % mm 1L ČEP VINDIJAlowest at Kaufland promotion €1.59€1.59/l
  4. S-BUDGET KOKOSOVO MLIJE.S-BUDGET 400 mllowest at Spar €1.59€3.98/l
  5. DUKAT MLIJEKO VANILIJA PROTEIN 0,5 L DUKATlowest at Stridon €1.69€3.38/l
  6. DUKAT mliječna industrija d.d. MLIJEKO FIT ČOKOLADA 0,5L DUKATlowest at Stridon €1.69€3.38/l
  7. MEGGLE MLIJEKO MEGGLE 1,5% BEZ LAKTOZE 1 Llowest at Spar €1.75€1.75/l
  8. Dukat MLIJEKO SVJ. 3,2% DUKAT 1,5 Llowest at Dukat €1.79€1.19/l
  9. Z BREGOV MLIJEKO TRAJNO KOZJE 2.8% 1L S ČEPOMlowest at Jadranka promotion €1.79€1.79/l
  10. VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO BEZ LAKTOZE 1 Llowest at Spar promotion €1.79€1.79/l
  11. VINDIJA-Z'BREGOV MLIJEKO COKOLADNO 1 L VINDIJAlowest at Plodine promotion €1.83€1.83/l
  12. DUKAT MLIJEKO ČOKOLADNO 1L BOCA DUKATlowest at Dukat €1.89€1.89/l
  13. LANDESSA MLIJE LANDESSA 230 ml ESPRESSOlowest at Boso €1.90€8.26/l
  14. BELVITA KEKS BELVITA MLIJEKO ŽITARICE 225glowest at Kaufland promotion €1.95€8.67/kg
  15. MOTO KEKS MOTO KAKAO MLIJEKO 288glowest at Kaufland promotion €1.99€6.91/kg
  16. KRAS TJEDNE NARUDZBE VAFEL KAKAO I MLIJEKO PRUTICI FRONDI 225 G KRASlowest at Konzum promotion €1.99€8.84/kg
  17. VINDIJA D.O.O. MLIJEKO KISELO ČVRSTO 3,2% mm 900 g VINDIJAlowest at Ribola €2.19€2.43/kg
  18. VINCINNI TORTINA MLIJE.300 g LEVENTIĆlowest at KTC €2.25€7.50/kg
  19. DUKAT D.D. MLIJEKO LAKU NOĆ 1 L DUKATlowest at Plodine €2.29€2.29/l
  20. MEDENJ.MLI.ČOK.400 g ULTRAlowest at Ribola €2.29€5.72/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.