Search: kruh
100 results
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- BABIĆ KRUH SPLITSKI 650g BABIĆlowest at Konzum €1.79€2.75/kg
- MLINAR KRUH CORNY PAK 450g MLINARlowest at Metro €1.82€4.04/kg
- KRUH BUČIN KLARA PAKIR.500 glowest at KTC €1.85€3.70/kg
- BABIĆ KRUH PEKA 500g PAK BABIĆlowest at Konzum €1.85€3.70/kg
- MLINAR KRUH BIJELI SENDVIČ PAK 650g MLINARlowest at Metro €1.87€2.88/kg
- KLARA KRUH CHIA 500 g NAR PAK KLARAlowest at NTL €1.89€3.78/kg
- MLINAR KRUH HELJDIN 450g PAK MLINARlowest at Konzum promotion €1.89€4.20/kg
- PLODINE KRUH BOBULI PAK. 550 G.lowest at Tommy €1.89€3.44/kg
- NUTRIFREE KRUH B.G. BIJELI 300 g NUTRIFREElowest at Studenac promotion €1.90
- KRUH BIOMIX 400 G PAK.lowest at Plodine €1.95€4.88/kg
- MLINAR KRUH FIT 420g PAK MLINARlowest at Konzum promotion €1.95€4.64/kg
- MLINAR KRUH CHIA 400g PAK MLINARlowest at Konzum promotion €1.95€4.88/kg
- KRUH SA SJEMENKAMA 500 G PAK. BRIONKAlowest at Plodine €1.96€3.92/kg
- KRUH ADRIATIC 500 G PAK.lowest at Plodine €1.98€3.96/kg
- KLARA KRUH FINI DOM 700g NAREZ PAK KLARAlowest at Trgovina Krk €1.99€2.84/kg
- MLINAR KRUH PRIMOŠT PAK 650g MLINARlowest at Konzum €1.99€3.06/kg
- PEKOM KRUH MIJEŠANI KUKUR 1200g PEKOMlowest at Plodine €1.99€1.66/kg
- MLINAR KRUH KALNIČKI PAK 600g MLINARlowest at Konzum €2.09€3.48/kg
- BRIONKA KRUH GORICIJAN 600g PAK BRIONKAlowest at Plodine €2.11€3.52/kg
- KRUH ŠKORAVADA 700g MLINARlowest at Ribola €2.12€3.03/kg
How results are ordered
Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.