SPR.NIVE.SUN KIDS SPF50+270 ml
Lowest today
€21.99
€81.44/l · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €21.99€81.44/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €21.99 (2 Oct)
€21.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09005800352190. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€21.99 (-8%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA NIVEA SUN 270 ml HIDRAT. SPREJ BABIES&KIDS SPF 50+lowest at Kaufland €11.85€43.89/l
- NIVEA SPREJ NIVEA P&C KIDS SPF50+ 250 mllowest at Kaufland €15.09€60.36/l
- Nivea Sun Dj.sprej za sunčanje ZF50lowest at Spar €14.33€71.65/l
- NIVEA NIVEA SUN 270 ml SPREJ KIDSlowest at Tommy €23.49€87.00/l
- NIVEA SPREJ NIVEA DJ P&S SUN SPF 50 200MLlowest at Spar €16.08€80.40/l
- Nivea Sun Dj. sprej za sunča. ZF 30lowest at Spar €16.29€81.45/l