GEL ZA TUŠIRANJE NIVEA 250 ml
€2.99
€11.96/l · in 3 chains
at KTC
Average
€2.99 3 chains
Highest
€2.99 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €2.99€11.96/l
- Spar €2.99€11.96/l
- Vrutak €2.99€11.96/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09005800222936. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€2.99
Source: KTC price list, store PJ43, 3 Oct 2026 (INDUSTRIJSKA 7 SLATINA)
- Spar
-
€2.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 8719, 3 Oct 2026 (pula rimske centurijacije 101)
- Vrutak
-
€2.99 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Nivea Men Gel za tuširanje SK1lowest at Kaufland €4.19€5.59/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA LEMONGRASS 500mllowest at Plodine €3.99€7.98/l
- Nivea Men Gel za tuširanje SK1lowest at Kaufland €4.19€5.59/l
- NIVEA NIVEA GEL 750 ML CREME SOFT XXLlowest at Plodine promotion €3.99€5.32/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME CARE 750mllowest at Plodine promotion €3.99€5.32/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME SOFT 500MLlowest at Lidl €3.29€6.58/l
Same price at every chain. What is this?