200X15G SENNA MAJONEZA
Lowest today
€26.38
€8.79/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €26.38€8.79/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €26.38 (2 Oct)
€26.38
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09002043016711. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€26.38 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HL. DODACI JELIMA SENNA MAJONEZA 50% 1,1 kg SENNAlowest at Metro €5.86€5.33/kg
- HL. DODACI JELIMA SENNA MAJONEZA 50% 5 kg SENNAlowest at Stanic €18.99€3.80/kg
- HL. DODACI JELIMA SENNA MAJONEZA 50% PP 15 gX200 3 kg SENNAlowest at Stanic €18.99€6.33/kg
- THOM.MAJ.SEN.12*265glowest at Ribola €3.51€13.25/kg
- STANIĆ D.O.O. MAJONEZA 15 g SENNAlowest at Tommy €0.19€12.67/kg
- HL. DODACI JELIMA SENNA MAJONEZA 50% 5 kg PROHORECAlowest at Stanic €15.99€3.20/kg