1KG KOTANYI CIMET MLJEVENI
Lowest today
€18.74
€18.74/kg · in 2 chains
at Metro
Average
€18.87 2 chains
Highest
€18.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €18.74€18.74/kg
- Djelo Vodice €18.99€18.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €18.74 (2 Oct)
€18.74
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09001414685075. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€18.74
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
€18.99 (+19%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Kotanyi ZAČIN CIMET MLJEV.KOTANYI 45 glowest at Kaufland promotion €1.29€28.67/kg
- KOTANYI CIMET MLJEVENI 25g VREĆ KOTANYIlowest at Metro €1.04€41.60/kg
- KOTANYI CIMET MLJEV ECONOMY 100g KOTANYIlowest at Jadranka €3.79€37.90/kg
- Kotanyi ZAČIN CIMET MLJ.KOTANYI 180 glowest at Metro €5.18€28.78/kg
- KOTANYI ZACINI CIMET CEJLONSKI BIO 20 G KOTANY VRECICAlowest at Kaufland €1.79€89.50/kg
- KOTANYI ZACINI BIO CIMET MLJEVENI 18 G KOTANYlowest at Plodine €1.39€77.22/kg