ZAČIN ČEŠNJAK GRA.KOTANYI 70 g
Lowest today
€3.19
€45.57/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €3.19€45.57/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.19 (2 Oct)
€3.19
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09001414140215. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€3.19 (+7%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Kotanyi Kotanyi Začin Češnjak granule Bio 20glowest at Kaufland €1.49€74.50/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK GRANULE 70g ST KOTANYlowest at Plodine promotion €1.85€26.43/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK GRANULE 28g VREĆ KOTANYlowest at Metro €1.24€44.29/kg
- Češnjak u granulamalowest at Lidl €2.39€19.92/kg
- KOTANYI ČEŠNJAK U GRANULAMA 860g KOTANYIlowest at Metro €21.38€24.86/kg
- Kotanyi začini SK71lowest at Lidl €1.85€56.06/kg