ZAČIN PERŠIN KOTANYI 7g
Lowest today
€0.99
€141.43/kg · in 1 chain
at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €0.99€141.43/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €0.99 (2 Oct)
€0.99
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09001414115442. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€0.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KOTANYI 250G KOTANYI PERŠIN ALUlowest at Metro €11.86€47.44/kg
- KOTANYI ZACINI PERSIN USITNJENI 7 G STAKLO KOTANYIlowest at Plodine promotion €1.25€178.57/kg
- Kotanyi ZAČ.PERŠIN KOTANYI GAST.100 glowest at Ribola €6.24€62.40/kg
- KOTANYI PERŠIN 7g VR KOTANYIlowest at Jadranka promotion €0.79€112.86/kg
- KOTANYI PERŠIN 35g (400ML) KOTANYIlowest at Djelo Vodice €4.79€11.97/l
- KOTANYI BIO ZAČIN PERŠIN VR. 7 g KOTANYIlowest at Tommy promotion €0.99€141.43/kg