Perwoll Deterdž.za rub.Blossom120pr.2x3L
€17.99
€3.00/l · in 2 chains
at Kaufland
Average
€17.99 2 chains
Highest
€17.99 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €17.99€3.00/l
- Konzum €17.99€3.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101818192. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€17.99
Source: Kaufland price list, store 1230, 3 Oct 2026 (Ul Ivana Cesmickog 26 Koprivnica)
- Konzum
-
€17.99 (-10%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE BLACK 3 L 60 PRANJA PERWOLLlowest at Studenac promotion €9.98€3.33/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE COLOR 3 L 60WL PERWOLLlowest at Studenac promotion €9.98€3.33/l
- PERWOLL DET PERWOLL BLOSSOM 2X3.75 Llowest at Kaufland €22.99€3.07/l
- PERWOLL PERWOLL 2x3,75 L COLORlowest at Kaufland €22.99€3.07/l
- PERWOLL PERWOLL 2X3,75 L BLACKlowest at Kaufland €22.99€3.07/l
- PERWOLL DET PERWOLL COLOR 2X3llowest at Kaufland €17.99€3.00/l
Same price at every chain. What is this?