Taft Gel za kosu Power 250 ml
€4.19
€16.76/l · in 9 chains
at Plodine
Average
€5.38 9 chains
Highest
€6.29 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €4.19€16.76/l
- Konzumpromotion €4.79€19.16/l
- Spar €4.99€19.96/l
- NTL €5.29€21.16/l
- Boso €5.49€21.96/l
- Kaufland €5.49€21.96/l
- Trgovina Krk €5.89€23.56/l
- Tommy €5.99€23.96/l
- KTC €6.29€25.16/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101723588. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€4.19
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
€4.79; promotion started before our records (-26%)
Source: Konzum price list, store 0013, 3 Oct 2026 (VIRSKI PUT 136, VIR)
- Spar
-
€4.99 (+4%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- NTL
-
€5.29
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Boso
-
€5.49 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Kaufland
-
€5.49 (-8%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Trgovina Krk
-
€5.89
Source: Trgovina Krk price list, store 111047, 3 Oct 2026 (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
- Tommy
-
€5.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
€6.29
Source: KTC price list, store PJ44, 3 Oct 2026 (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Taft Gel za kosulowest at Tommy promotion €2.79€18.60/l
- TAFT GEL TAFT POW ACTIV 150 2188lowest at Lidl €3.39€22.60/l
- TAFT GEL 150 ml POWE R ACTIVITYlowest at Gavranović €1.99€13.27/l
- TAFT TAFT GEL ZA KOSU 150 ML MAXX POWERlowest at Studenac promotion €3.00€20.00/l
- TAFT GEL 150 ml MAXX POWERlowest at Gavranović €2.99€19.93/l
- TAFT GEL ZA KOSU MAXX POWER 250 ml TAFTlowest at Stridon €7.45€29.80/l