Persil Deterdž.za rublje Univ.100pr4,5L
€19.99
€4.44/l · in 4 chains
at Konzum
Average
€24.49 4 chains
Highest
€32.99 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 26 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €19.99€4.44/l
- Plodine €19.99€4.44/l
- Spar €24.99€5.55/l
- Kaufland €32.99€7.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101567281. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€19.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0005, 3 Oct 2026 (MEŠTROVIĆEV TRG 1, ZAGREB)
- Plodine
-
€19.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€24.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87002, 3 Oct 2026 (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Kaufland
-
€32.99
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Persil Discs Universal 70 pranjalowest at Lidl €19.99€17.31/kg
- PERSIL DET PERSIL UNIVERSAL 2.2kg=40PRlowest at Studenac promotion €7.00
- Persil Persil Deterdžent za rublje 30pr. 1,65kglowest at Kaufland €5.99€3.63/kg
- PERSIL DET PERSIL GEL UNIV FAMI 5.94L=132PRlowest at KTC €23.99€4.04/l
- PERSIL DET PERSIL UNIVERSAL 6.6 kg 120PRlowest at Kaufland €24.99€3.79/kg
- PERSIL PERSIL GEL 6,084 L UNIV.130PR.lowest at Kaufland €24.99€4.27/l
Last known prices
We have no price list from dm today.
- dm€19.95 · 2 Oct 2026