PERWOLL REN.A.2,7 l BLACK
Lowest today
€2.29
€0.85/l · in 2 chains
at Tommy
Average
€6.32 2 chains
Highest
€10.35 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €2.29€0.85/l
- Ribola €10.35€3.83/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €2.29 (2 Oct)
€2.29
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09000101328301. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€2.29; promotion started before our records (-78%)
Source: Tommy price list, store 10314, 3 Oct 2026 (LOKUNJE 3, NOVALJA)
- Ribola
-
€10.35 (+0%)
Source: Ribola price list, store 006, 3 Oct 2026 (Kralja Kresimira 1 Kastel Kambelovac)
Other sizes
- AWT-HENKEL LHCD DET. PERWOL CAPS BLACK 21wl 0,28 kglowest at Studenac promotion €3.00€10.71/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE BLACK 3 L 60 PRANJA PERWOLLlowest at Studenac promotion €9.98€3.33/l
- PERWOLL REN.3,6 l AD BLACKlowest at Ribola €11.68€3.24/l
- PERWOLL 1,92 l BLACKlowest at Ribola promotion €3.99€2.08/l
- PERWOLL 1,8 l R.A.BL ACKlowest at Tommy promotion €1.99€1.11/l