REG.PANTENE REP&PROT. 800 ml
Lowest today
€9.89
€12.36/l · in 3 chains
at Konzum
Average
€11.52 3 chains
Highest
€13.19 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €9.89€12.36/l
- Spar €11.49€14.36/l
- Plodine €13.19€16.49/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €9.89 (3 Oct)
€9.89
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08700216467391. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€9.89; promotion started before our records (-30%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€11.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Plodine
-
€13.19
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
Other sizes
- PANTENE REGEN PANTENE REPAIR&PROTECT 275 mllowest at Lidl €3.99€14.51/l
- Pantene Pro-V Regen. Repair&Protectlowest at Lidl €5.45€10.90/l
- PANTENE ŠAMPON PANTEN INTENZ REG 400MLlowest at Lidl €3.99€9.97/l
- PANT.REG.200 ml REPAIRlowest at Plodine €1.99€9.95/l
- PANTENE BALZ. PANT. 200 ml 3 MINUTElowest at Plodine €2.29€11.45/l
- PANTENE ŠAMPON PANTEN INTENZ REG 250mllowest at Konzum promotion €2.85€11.40/l