REG.PANTENE REP&PROT. 800 ml
Najniža danas
9,89 €
12,36 €/l · u 3 lanca
u Konzumu
Prosječna
11,52 € 3 lanca
Najviša
13,19 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 9,89 €12,36 €/l
- Spar 11,49 €14,36 €/l
- Plodine 13,19 €16,49 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 9,89 € (3.10.)
9,89 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08700216467391. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
9,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
11,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Plodine
-
13,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Druge veličine
- PANTENE REGEN PANTENE REPAIR&PROTECT 275 mlnajniže u Lidlu 3,99 €14,51 €/l
- Pantene Pro-V Regen. Repair&Protectnajniže u Lidlu 5,45 €10,90 €/l
- PANTENE ŠAMPON PANTEN INTENZ REG 400MLnajniže u Lidlu 3,99 €9,98 €/l
- PANT.REG.200 ml REPAIRnajniže u Plodinama 1,99 €9,95 €/l
- PANTENE BALZ. PANT. 200 ml 3 MINUTEnajniže u Plodinama 2,29 €11,45 €/l
- PANTENE ŠAMPON PANTEN INTENZ REG 250mlnajniže u Konzumu akcija 2,85 €11,40 €/l
Zadnje poznate cijene
Za dm danas nemamo cjenik.
- dm11,45 € · 2.10.2026.