Herbal Essences Balzam za kosu Aloe250ml
€6.19
€24.76/l · in 2 chains
at Kaufland
Average
€6.19 2 chains
Highest
€6.19 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €6.19€24.76/l
- Konzum €6.19€24.76/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08700216210683. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€6.19 (+32%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€6.19 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Herbal Essences Herbal Essences Balzam za kosu Coco250mllowest at Konzum €3.00€12.00/l
- Herbal Essences Herbal Essences Balzam za kosu Oran250mllowest at Spar promotion €2.99€11.96/l
- HERBAL ESSENCES REGEN HERBAL ESSENCES ARGAN 250 mllowest at Studenac promotion €2.70€10.80/l
- HERBAL ESSENCES REGEN. 250 ml HERBAL DES. ROSElowest at Studenac promotion €2.70€10.80/l
Same price at every chain. What is this?