Herbal Essences Balzam za kosu Coco250ml
€3.00
€12.00/l · in 5 chains
at Konzum
Average
€4.71 5 chains
Highest
€6.19 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €3.00€12.00/l
- Plodine €3.39€13.56/l
- Spar €4.79€19.16/l
- Kaufland €6.19€24.76/l
- Tommy €6.19€24.76/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08700216210393. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€3.00 (-25%)
Source: Konzum price list, store 0233, 3 Oct 2026 (DR. FRANJE TUĐMANA 108, JASTREBARSKO)
- Plodine
-
€3.39
Source: Plodine price list, store 011, 3 Oct 2026 (I MESTROVICA 70, SIBENIK)
- Spar
-
€4.79 (-4%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
€6.19 (+32%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
€6.19 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Herbal Essences Herbal Essences Balzam za kosu Oran250mllowest at Spar promotion €2.99€11.96/l
- HERBAL ESSENCES REGEN HERBAL ESSENCES ARGAN 250 mllowest at Studenac promotion €2.70€10.80/l
- HERBAL ESSENCES REGEN HERBAL ESSENCES ALOE 250 mllowest at Kaufland €6.19€24.76/l
- HERBAL ESSENCES REGEN. 250 ml HERBAL DES. ROSElowest at Studenac promotion €2.70€10.80/l