BOCA SA SLAMKOM 250ml STAKLO 151966
€1.72
€6.88/l · in 2 chains
at Stridon
Average
€1.96 2 chains
Highest
€2.19 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.72€6.88/l
- Gavranović €2.19€8.76/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08697975019636. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.72 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Gavranović
-
€2.19
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- OFFERTISSIMA D.O.O. BOCA SA SLAMKOM 370ml STAKLOlowest at Stridon €3.45
- BOCA STAKLO SA SLAMKOM 450 ml OFFERTISSIMAlowest at Gavranović €0.99€2.20/l
- BOCA STAKLO SA SLAMKOM 370 ml OFFER.lowest at Stridon €2.46€6.65/l
- BOCA STAKLO SA SLAMKOM 200 ml INDIGO OFFERTISSIMAlowest at Stridon €0.99€4.95/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. BOCA SA SLAMKOM 380ml STAKLOlowest at Stridon €2.29€6.03/l