KANTA ZA SMEĆE 10L OFFERTIS.
Lowest today
€4.18
€0.42/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €4.18€0.42/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.18 (3 Oct)
€4.18
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08694917007157. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€4.18 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.20, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KANTA ZA SMEĆE 6L PEDALJKA OFFERTlowest at Stridon €7.56€1.26/l
- KANTA ZA SMEĆE 17L PEDALKA SANTAJ OFFERT.lowest at Stridon €13.27€0.78/l
- KANTA ZA SMEĆE 6 L KLIK KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €3.49€0.58/l
- KANTA ZA SMEĆE 18 l KLIK KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €7.83€0.43/l
- KANTA ZA SMEĆE 10L KLIK-KLAK 75132 OFFERT.lowest at Stridon €5.97€0.60/l
- KANTA ZA SMEĆE 10 L KLIK-KLAK OFFERTISSIMA 740lowest at Stridon €5.44€0.54/l