ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 450 mL OFFERTISSIMA
€1.09
€2.42/l · in 2 chains
at Plodine
Average
€1.09 2 chains
Highest
€1.09 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €1.09€2.42/l
- Stridon €1.09€2.42/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08693395019140. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€1.09
Source: Plodine price list, store 025, 3 Oct 2026 (ULICA BRACE BOZIC 4B, ROVINJ)
- Stridon
-
€1.09 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.71, 3 Oct 2026 (Križpolje 8e, Križpolje)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 400mllowest at Plodine €0.79
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 650 mllowest at Stridon €1.33€2.05/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 210 mllowest at Stridon €3.10€14.76/l
- ČAŠA PLASTIČNA 400ML SA SLAMKOM AP-9124 OFFERT.lowest at Stridon €0.76€1.90/l
- ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 350 ML OFFERTISSIMAlowest at Stridon €4.43€12.66/l
- ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 650 ml OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.66€2.55/l
Same price at every chain. What is this?