ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 650 ml OFFERTISSIMA
Lowest today
€1.66
€2.55/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.66€2.55/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.66 (3 Oct)
€1.66
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08698532592227. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.66 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.09, 3 Oct 2026 (Trg S.Radića 14, Virje)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 400mllowest at Plodine €0.79
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 650 mllowest at Stridon €1.33€2.05/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 210 mllowest at Stridon €3.10€14.76/l
- ČAŠA PLASTIČNA 400ML SA SLAMKOM AP-9124 OFFERT.lowest at Stridon €0.76€1.90/l
- ČAŠA PLASTIČNA SA SLAMKOM 350 ML OFFERTISSIMAlowest at Stridon €4.43€12.66/l
- QLUX PVC CASA SA SLAMKOM ANANASlowest at Plodine €1.79