KANTA ZA SMEĆE 10 L KLIK-KLAK OFFERTISSIMA 740
Lowest today
€5.44
€0.54/l · in 2 chains
at Stridon
Average
€5.72 2 chains
Highest
€5.99 at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €5.44€0.54/l
- Jadranka €5.99€0.60/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €5.44 (3 Oct)
€5.44
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08606009600740. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€5.44 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.37, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Jadranka
-
€5.99 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KANTA ZA SMEĆE 6 L KLIK KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €3.49€0.58/l
- KANTA ZA SMEĆE 18 l KLIK KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €7.83€0.43/l
- KANTA ZA SMEĆE 10L KLIK-KLAK 75132 OFFERT.lowest at Stridon €5.97€0.60/l
- KANTA ZA SMEĆE 23.5 CM KLIK-KLAK OFFERTlowest at Stridon €1.59
- KANTA ZA SMEĆE 12 l KLIK-KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €7.65€0.64/l
- KANTA ZA SMEĆE 25 L KLIK KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €9.31€0.37/l