EUROCREM BLOK 80g 4x
Lowest today
€1.06
€13.25/kg · in 2 chains
at Ribola
Average
€1.09 2 chains
Highest
€1.12 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.06€13.25/kg
- Studenac €1.12€14.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.06 (3 Oct)
€1.06
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08601900501738. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.06 (+0%)
Source: Ribola price list, store 021, 3 Oct 2026 (Sibenska 59 Split)
- Studenac
-
€1.12
Source: Studenac price list, store T779, 3 Oct 2026 (Put Batude 1A, KOMIŽA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VELETABAK D.O.O. EUROCREAM BLOK 80 glowest at Stridon €0.65€8.12/kg
- VELETABAK D.O.O. EUROKREM BLOK 50 glowest at Stridon €0.49€9.80/kg
- EUROCREM EUROCREM BLOK 90 g (20)lowest at Stridon €0.30€3.33/kg
- VELETABAK d.o.o EUROCREM BLOK MILKY 4x20glowest at KTC €1.10€13.75/kg
- EUROCREM BLOK 20 Glowest at Stridon €0.16€8.00/kg
- EUROCREM EUROKREM BLOK 45 g (66)lowest at Stridon €0.16€3.56/kg