ČOKOLADNI DES.BANANICA 125 g
Lowest today
€1.09
€8.72/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €1.09€8.72/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.09 (2 Oct)
€1.09
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08600939365731. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€1.09 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADNA BANANICA 25 g ATLANTIClowest at Tommy €0.29€11.60/kg
- KANDIT ČOKO.ŽELE BANA.320 g KANDIT BOŽIĆlowest at Stridon €3.41€10.66/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADNI DESERT BANANKO 30 glowest at Trgocentar promotion €0.39€13.00/kg
- Casali Casali Čokoladne banane 110 glowest at Jadranka promotion €1.69€15.36/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT CHOCO BANANA 120 G MINIlowest at Stridon €1.75€14.58/kg
- KRAŠ PREH. INDUSTRIJA D.D. BANANKO MINI 120 G KRAŠlowest at KTC €1.69€14.08/kg