KEKS BAIOCCHI 28 g MB
Lowest today
€0.59
€21.07/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €0.59€21.07/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €0.59 (2 Oct)
€0.59
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08076809569675. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€0.59 (-9%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI PISTACIJA 240 G MULINO BIANCOlowest at Spar €2.89€12.04/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI PISTACIJA 168 G MULINO BIANCOlowest at Spar €2.09€12.44/kg
- BARILLA KEKS BAIOCCHI 168g BARILLAlowest at Spar promotion €1.39€8.27/kg
- MULINO BIANCO KEKSI KEKS BAIOCCHI VRECICA 260 G MULINO BIANCOlowest at Spar €2.09€8.04/kg