RAJČICA UMAK S POVRĆEM 700g
Lowest today
€1.49
€2.13/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.49€2.13/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.49 (3 Oct)
€1.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08017596107145. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.49 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARDESIC BRAND SARDINA S POVRCEM U UMAKU OD RAJCICE BEZ GLUTENA 100 Glowest at Plodine €1.39
- EVA SARDINA S POVRĆ U UMAKU 100g/50glowest at Metro €1.56€15.60/kg
- KAISER FRANZ JOSEF SARDINA FILETI BEZ KOSTI I KOZE U UMAKU OD RAJ/POV 90 G KFJlowest at Ribola €1.46€16.22/kg
- GIANA KONZERVIRANO SARDINA U UMAKU OD RAJCICE S POVRCEM 125 G GIANNAlowest at Metro €1.05€8.40/kg
- EVA SKUŠA S POVRĆEM EVA 100g/70glowest at Djelo Vodice €2.05€20.50/kg
- MUTTI UMAK RAJČICA S POVRĆEM SA ŽARA ST. 400 g MUTTIlowest at Kaufland promotion €2.09€5.22/kg