BIJELI KRUH REZANI 400g
Lowest today
€1.09
€2.73/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.09€2.73/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08017596008923. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.09 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MARICA PEKARICA KRUH BIJELI U KALUPU REZANI 700 glowest at Plodine €1.69€2.41/kg
- KRUH REZAN BIJ.500 glowest at Ribola €1.59€3.18/kg
- DON DON PEKARSTVO KRUH BIJELI REZANI 580 G ( DON DON)lowest at Djelo Vodice €1.59€2.74/kg
- KLARA KRUH BIJELI 500g PAK KLARAlowest at Stridon €1.19€2.38/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhlowest at Lidl €0.99€1.98/kg