DASH 6,1 kg REGULAR 122 PRANJA
Lowest today
€29.99
€4.92/kg · in 1 chain
at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €29.99€4.92/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €29.99 (2 Oct)
€29.99
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08006540920596. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€29.99 (-27%)
Source: Tommy price list, store 10179, 3 Oct 2026 (ŠETALIŠTE S RADIĆA 18, OKRUG GORNJI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DASH 1,5 kg REG.25 PRANJAlowest at Tommy promotion €2.35€1.57/kg
- DASH REGUL.0,975 kg 15 PRANJAlowest at Djelo Vodice €4.91€5.04/kg
- DASH DASH REGULAR 2.1 KG 42 PRlowest at KTC €13.59€6.47/kg
- DASH 1,3 l REG.26PRlowest at Plodine €4.49€3.45/l
- DASH DASH 5,25 KG 105 PR.REGULARlowest at Plodine promotion €19.99€3.81/kg
- ORBICO D.O.O. DASH REGULAR 3,2kg 64 PRANJAlowest at Djelo Vodice €7.99€2.50/kg