ARIEL 1,17 kg REGULAR 18 PR
Lowest today
€4.99
€4.26/kg · in 3 chains
at NTL
Average
€6.82 3 chains
Highest
€8.49 at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €4.99€4.26/kg
- Djelo Vodice €6.99€5.97/kg
- Ribola €8.49€7.26/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.99 (3 Oct)
€4.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08006540546826. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- NTL
-
€4.99
Source: NTL price list, store 20664, 3 Oct 2026 (Glavna 92, Kotlina, KNEZEVI VINOGRADI)
- Djelo Vodice
-
€6.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€8.49 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
Other sizes
- ORBICO D.O.O. DETERDŽENT ZA RUBLJE REGULAR POLYBAG 1,10 kg 20 PRANJA ARIELlowest at Stridon €5.99€5.45/kg
- ARIEL DET ARIEL M SPRING 2.475kg=45PRlowest at Konzum €10.00€4.04/kg
- ARIEL 13KG 130WL REGULAR PROFESSIONAL DET.ZA RUB.lowest at Jadranka promotion €49.99€3.85/kg
- ARIEL DET ARIEL M SPRING 1.98kg=36PRlowest at Tommy promotion €8.99€4.54/kg
- ORBICO-P&G DET. ARIEL PRAŠ. REG. 5PR 0,275 kglowest at Studenac promotion €1.79€6.51/kg
- ARIEL ARIEL REGUL.4,55 kg 65+5 PRANJAlowest at Ribola €20.04€4.40/kg