ŠAMPON 400 ml H&S 2in1 APPLE
Lowest today
€3.29
€8.22/l · in 3 chains
at Konzum
Average
€5.39 3 chains
Highest
€6.69 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €3.29€8.22/l
- Tommy €6.19€15.47/l
- Plodine €6.69€16.73/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €3.29 (3 Oct)
€3.29
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08006530315449. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€3.29; promotion started before our records (-48%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
€6.19
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
€6.69
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
Other sizes
- ORBICO D.O.O. ŠAMPON ZA KOSU APPLE 250 ml H&Slowest at Studenac promotion €2.00€8.00/l
- HEAD SHOULDERS H S SAMPON 400 ML APPLE FRESHlowest at Konzum promotion €3.34€8.35/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S APPLE 500 mllowest at Spar promotion €3.99€7.98/l
- HEAD AND SHOULDERS ŠAMPON 330 ml H&S 2IN1 APPLElowest at Spar promotion €3.09€9.36/l
- HEAD SHOULDERS H S SAMPON 800 ML APPLE FRESHlowest at Kaufland promotion €6.49€8.11/l
- Head&Shoulders H&S šampon Apple 900MLlowest at Kaufland €11.89€13.21/l