DET JAR TEA TREE&MINT 2X850 ml
Lowest today
€5.49
€3.23/l · in 1 chain
at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €5.49€3.23/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €5.49 (3 Oct)
€5.49
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08006530124645. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€5.49 (+22%)
Source: Konzum price list, store 0013, 3 Oct 2026 (VIRSKI PUT 136, VIR)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- JAR JAR 900 ML TREE TEA MINTlowest at Spar €2.29€2.54/l
- JAR JAR 450 ML TREE TEA MINTlowest at Jadranka promotion €1.69€3.76/l
- ORBICO D.O.O. JAR TREE TEA AND MINT 2X900 mllowest at Djelo Vodice €4.59€2.55/l
- JAR JAR 1,35 L TREE TEA MINTlowest at Studenac promotion €2.50€1.85/l
- JAR HDW DET JAR TEA TREE & MINT 750 mllowest at Konzum €1.89€2.52/l
- JAR HDW DET JAR TEATREE 2X1.35L PROMOlowest at Kaufland €5.49€2.03/l