LENOR 2x1360 ml SPRING AWAKE
Lowest today
€7.70
€2.83/l · in 2 chains
at Ribola
Average
€8.85 2 chains
Highest
€9.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €7.70€2.83/l
- Djelo Vodice €9.99€3.67/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €7.70 (3 Oct)
€7.70
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08001090566423. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€7.70 (+0%)
Source: Ribola price list, store 004, 3 Oct 2026 (Put blata 2 Kastel Stari)
- Djelo Vodice
-
€9.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LENOR OM LENOR SPRING AWAK 1.23Llowest at Plodine €2.49€2.02/l
- LENOR OM LENOR SPRING AWAKE 1.239 Llowest at Konzum €6.39€5.11/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 38 PRANJA 798 ml LENORlowest at Jadranka promotion €2.59€3.25/l
- LENOR PERLICE LENOR SPRING AWAK 195 glowest at KTC €3.99€19.95/kg
- Lenor Mirisne perle Spring Awake.lowest at Lidl €8.99€18.16/kg
- LENOR LENOR 2x1,23 l SPRING AWAKElowest at NTL €5.49€2.23/l