BOMBO FERRE 51 g ROCHER
Lowest today
€2.99
€58.63/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.99€58.63/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.99 (3 Oct)
€2.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08000500026281. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.99 (+50%)
Source: Boso price list, store 2411, 3 Oct 2026 (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FERRERO ROCHER 375 G T-30lowest at Spar promotion €10.79€28.77/kg
- FERRERO FERRERO ROCHER 312 g T25lowest at Kaufland €12.29€39.39/kg
- FERRERO ROCHER CUBETTO 75 G T7X144lowest at Ribola €4.29€57.20/kg
- FERRERO CHOCOLATE FERRERO ROCHER GOLDEN MO.90 glowest at Konzum €1.50€16.67/kg
- FERRERO DESERT ROCHER 200g T16lowest at NTL €5.99€29.95/kg
- FERRERO BOMBO FERRE 200 g ROCHERlowest at Boso €8.89€44.45/kg