STOCK 84 700 ml 38% LIMENKA
Lowest today
€13.30
€19.00/l · in 2 chains
at Stridon
Average
€14.66 2 chains
Highest
€16.02 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €13.30€19.00/l
- Boso €16.02€22.89/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €13.30 (3 Oct)
€13.30
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08000440216094. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€13.30 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.50, 3 Oct 2026 (A.Schulteissa 10a, Čakovec)
- Boso
-
€16.02 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- STOCK STOCK 84 LUX 0,7 L LIMENKAlowest at Vrutak €13.49€19.27/l
- SIERRA UNIDA COCKTAIL RTD SIERRA LIM MARG 0.25 Llowest at Konzum €2.49€9.96/l
- STOCK COCKTAIL RTD STOCK 84 & COLA 0.25Llowest at Studenac promotion €1.99€7.96/l
- STOCK REPUBLICA CUBA LIBRE 0,25 L LIMENKAlowest at Kaufland €1.29€5.16/l
- STOCK REPUBLICA MOJITO 0,25 L LIMENKAlowest at Jadranka €2.02€8.08/l
- JIM BEAM WHISKY JIM BEAM 40% 0,7 L LIMENKAlowest at Vrutak €21.99€31.41/l