ČOKOL MILKA 90 g NOISETTE
Lowest today
€1.59
€17.67/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.59€17.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.59 (3 Oct)
€1.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07622202269073. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.59 (-16%)
Source: Boso price list, store 2410, 3 Oct 2026 (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Milka Čokolada sort.lowest at Stridon €2.14€7.93/kg
- FILIR D.O.O. ČOKOLADA NOISETTE 80 g MILKAlowest at Stridon €0.93€11.62/kg
- Milka Čokolada sort.lowest at Djelo Vodice €2.99€11.96/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA NOISETTE 190 glowest at Kaufland promotion €2.49€13.11/kg
- MILKA MILKA NAPITAK NOISETTE 250 MLlowest at Lidl €1.39€5.56/l
- MILKA ČOKOL MILKA 250 g NOISETTElowest at Boso €6.99€27.96/kg