ČOKOL MILKA 90 g HAZELNUTS
Lowest today
€1.89
in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.89
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.59 (27 Sep)
€1.89
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07622202262623. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.89 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MILKA ČOKOLADA MILKA CIJELI LJEŠ 190 glowest at Kaufland promotion €2.49€13.11/kg
- MILKA DESERT MILKA LJEŠ KREMA/KEKS 46glowest at NTL €1.15€2.50/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA CIJELI LJEŠNJAK 95 glowest at KTC €1.49€15.68/kg
- MILKA ČOKOL MILKA 95 g WHOLE HAZELNUTSlowest at Boso €1.89€19.89/kg
- MILKA ČOKOL MILKA 46 g HAZ.CREME & BISlowest at Boso €1.39€30.22/kg
- MILKA DESERT MILKA CHOCO WAFER NUT 30 glowest at Djelo Vodice €0.69€23.00/kg