Milka Bomboni čok. 100 g
€0.22
€2.20/kg · in 4 chains
at Kaufland
Average
€1.82 4 chains
Highest
€2.49 at Tommy
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.22€2.20/kg
- Ribola €2.29€22.90/kg
- Studenac €2.29€22.90/kg
- Tommy €2.49€24.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 07622201795603. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.22
Source: Kaufland price list, store 5630, 3 Oct 2026 (Antuna Soljana 43 Zagreb)
- Ribola
-
€2.29 (+31%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
€2.29
Source: Studenac price list, store T100, 3 Oct 2026 (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Tommy
-
€2.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10325, 3 Oct 2026 (KRALJA TOMISLAVA 100, BAŠKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MILKA ČOKOLADNI BOMBON MIX 130 g MILlowest at Plodine €4.99€38.38/kg
- FILIR D.O.O. PRALINE THANK YOU MILK 110 g MILKAlowest at Stridon €3.85€35.00/kg
- HURIKAN D.O.O. BOMBONI ČOKO.BONIBON 24,3 g MILKAlowest at NTL €0.99€40.74/kg
- MILKA ČOKOLADNI DJED BOŽ. BOM.61 g Mlowest at Kaufland €0.29€4.75/kg
- MILKA CHOCO PROGRAM BOMBONIJERA COKOLADNA FAVOURITES MILKA 159 Glowest at Plodine €5.59€35.16/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI 90 g LINDTlowest at Konzum €1.00€11.11/kg