JAJA MILKA 50 g (24)
Lowest today
€1.21
€24.20/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.21€24.20/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.21 (3 Oct)
€1.21
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07622201638566. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.21 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.05, 3 Oct 2026 (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI 90 g LINDTlowest at Konzum €1.00€11.11/kg
- MILKA ČOKOLADNA JAJA PUNJ.ML.136 g Mlowest at Konzum €1.50€11.03/kg
- MILKA ČOKOLADNA JAJA PUNJ.124 g MILKlowest at Konzum €1.50€12.10/kg
- MILKA CHOCO PROGRAM COKOLADNA JAJA 81 G MILKAlowest at Konzum €1.00€12.35/kg
- MILKA JAJA PUNJ. MINI 100 g MILKAlowest at Konzum €1.00€10.00/kg
- MILKA ČOKOLADNA JAJA OREO 86 g MILKAlowest at Konzum €1.00€11.63/kg