SENF THOMY SENF 12g
Lowest today
€0.20
€16.67/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €0.20€16.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €0.20 (3 Oct)
€0.20
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07613287500359. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€0.20 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF BLAGI THOMY 100 G TUBAlowest at KTC €1.29€12.90/kg
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF BLAGI THOMY 700 G STAKLOlowest at Metro €4.43€6.33/kg
- THOMY SENF BLAGI TUBA 200g THOMYlowest at Stanic €1.00€5.00/kg
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF BLAGI THOMY 340 G STAKLENKAlowest at Kaufland €2.79€8.21/kg
- NESLE THOMY KONZERVIRANO SENF AMERICANO TUBA THOMY 190 Glowest at Kaufland €2.29€12.05/kg
- Thomy Senf delikatesni, 200glowest at Lidl €2.29€11.45/kg