165G THOMY MAJONEZA TUBA
Lowest today
€49.00
€14.85/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €49.00€14.85/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €49.00 (2 Oct)
€49.00
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 07613287084613. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€49.00 (+15%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Thomy MAJ./KETCHUP THOMY TUBA 190 glowest at Plodine €2.49€13.11/kg
- NESTLE MAJONEZE MAJONEZA THOMY 265 G TUBA NESTLElowest at Plodine €3.59€13.55/kg
- THOMY MAJONEZA TUBA 85 g THOMYlowest at Spar €1.55€18.24/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O MAJONEZA 165 G TUBA THOMYlowest at Lidl €1.79€10.20/l
- NESTLE MAJON THOMY 190 g S KEČAPOMlowest at Stridon €2.49€13.11/kg
- ALCA - Nestle Adriatic MAJONEZA THOMY TUBA 265 g ALCAlowest at Stridon €3.58€13.51/kg