HRANA ZA MAČKE ONE ADULT 800 g
Lowest today
€4.00
€5.00/kg · in 2 chains
at Konzum
Average
€4.80 2 chains
Highest
€5.59 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €4.00€5.00/kg
- Spar €5.59€6.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €4.00 (3 Oct)
€4.00
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07613035467866. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€4.00 (-30%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€5.59 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ONE ONE SM ADULT PILETINA 750 glowest at Plodine promotion €3.98€5.31/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE LOSOS/RIZA 750 G ONElowest at Plodine promotion €3.98€5.31/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE 450 G BOGATA PILETINOM ONElowest at Plodine promotion €2.79€6.20/kg
- ONE DUAL ONE NATURE ADULTCAT CHICKEN 750glowest at Plodine promotion €3.99€5.32/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA MAČKE SUHA ADULT LOSOS 450 g ONElowest at Plodine promotion €2.79€6.20/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE PILETINA/MAHUNE 85 G ONE ADULTlowest at Kaufland promotion €0.70€8.24/kg