Nestlé Nescafe 2u1/3u1
Lowest today
€2.99
in 2 chains
at Lidl
Average
€3.29 2 chains
Highest
€3.59 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Lidl €2.99
- Trgovina Krk €3.59€21.12/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €2.99 (3 Oct)
€2.99
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 07613034025333. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Lidl
-
€2.99 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Trgovina Krk
-
€3.59
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NESCAFE NESCAFE CLASSIC 2 g (48)lowest at Stridon €0.25€125.00/kg
- NES.DG.BARISTA 120 glowest at Studenac €6.49€57.95/kg
- Nescafe CAPPUCINO NESC. BEZ KOF.125 glowest at Plodine €2.95€23.60/kg
- NESCAFÉ 200G NESCAFE INST.KAV L CLASSlowest at Boso promotion €10.99€54.95/kg
- NESCAFE CAPP.IRISH 176 g NES CAFE GOLDlowest at Studenac promotion €3.39€19.26/kg
- NESCAFE NESCAFE CLASSIC 2U1 STICK 10 g (28*10)lowest at Stridon €0.24€24.00/kg