VANILIN ŠEĆER 8G (50), DR.OETKER
Lowest today
€0.16
€20.00/kg · in 1 chain
at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentar €0.16€20.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €0.16 (2 Oct)
€0.16
15 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 05997381311885. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€0.16 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DR.OETKER VANILIN SECER 80 G 8+2 GRlowest at Metro €1.29€16.12/kg
- DR.OETKER VANILIN SECER BOURBON X 3 36 Glowest at Metro €1.09€36.33/kg
- DR.OETKER VANILIN SECER 5+1 60 G DR.OE.32/1lowest at Metro €0.83€13.83/kg
- Dr. Oetker VANIL.ŠEĆ.DR.OETKER BURBON 10glowest at Djelo Vodice €0.49€49.00/kg
- DR.OETKER D.O.O. VANILIN ŠEĆER 8 g DR.OETKERlowest at Jadranka €0.19€23.75/kg
- Dr. Oetker VANIL.ŠEĆER DR.OETKER XXL 40 glowest at Konzum €0.50€12.50/kg