DJED BOŽIĆNJAK 40 g (48)
Lowest today
€0.59
€14.75/kg · in 2 chains
at Gavranović
Average
€0.63 2 chains
Highest
€0.66 at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €0.59€14.75/kg
- Stridon €0.66€16.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.59 (3 Oct)
€0.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 05906868440000. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Gavranović
-
€0.59
Source: Gavranović price list, store 305, 3 Oct 2026 (Zagorje 72a, OGULIN)
- Stridon
-
€0.66 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Other sizes
- BOZIC STARO BOZ.SNJEZNA KUGLA S DJED BOZICNJAKOM 13CMlowest at Plodine €2.79
- NESTLE CHOCO COK.DJED BOZICNJAK SMARTIES 85 Glowest at Ribola €2.39€28.12/kg
- MILKA ČOKOLADNI DJED BOŽ. 45 g MILKAlowest at Studenac promotion €0.49€10.89/kg
- DBA GRUPA D.O.O. DJED BOŽIĆNJAK 40 g INCOlowest at Trgocentar €0.46€11.50/kg
- BERLINER BOŽ.OBRUČ DJED BOŽIĆNJAKlowest at Studenac promotion €0.65
- MILKA ČOKOLADNI DJED BOŽ. 90 g MILKAlowest at Studenac promotion €0.99€11.00/kg