ADVENTSKI KALENDAR 50g MILLANO
€1.59
€31.80/kg · in 5 chains
at NTL
Average
€1.71 5 chains
Highest
€1.79 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €1.59€31.80/kg
- Konzum €1.69€33.80/kg
- Vrutak €1.69€33.80/kg
- Boso €1.79€35.80/kg
- Trgovina Krk €1.79€35.80/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05903228100673. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- NTL
-
€1.59
Source: NTL price list, store 32098, 3 Oct 2026 (Martinska 44, MURSKO SREDISCE)
- Konzum
-
€1.69 (+1590%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Vrutak
-
€1.69 (+13%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Boso
-
€1.79 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
€1.79
Source: Trgovina Krk price list, store 121056, 3 Oct 2026 (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- MILLANO ADVENTSKI KALENDAR MILL.50 g BARONlowest at Plodine €1.49€29.80/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ADVENTSKI KALENDAR 75 g BARlowest at Studenac promotion €0.60€8.00/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. ČOKOLADNI ADVENTSKI KALENDAR BARON 75glowest at Tommy €1.79€23.87/kg
- ADVENT.KALENDAR 75 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €1.06€14.13/kg